Mūsų istorija

Kas mes?

Persona Cognita (iš lotynų k., žinomas žmogus) gimė iš žingeidumo, noro padėti kitiems atskleisti geriausias savo savybes ir tikėjimo, kad žmonės turi garsiau kalbėti apie savo pasiekimus.

Prieš kelerius metus, rašydama daktaro disertaciją, dr. Dominyka Venciūtė pradėjo tyrinėti asmeninius prekės ženklus ir jų įvaizdžio bei matomumo svarbą organizacijų veiklos rezultatams.

Dar gerokai iki tol, draugai ir pažįstami prašydavo Dominykos pagalbos pristatant save, ruošiantis konferencijoms ar tiesiog renkantis nuotraukas socialiniams tinklams. Įsigilinus į akademines komunikacijos subtilybes, atsirado ne tik noras padėti savo sričių profesionalams efektyviau komunikuoti, bet ir tvirtas teorinių bei praktinių žinių pagrindas, tad 2019 m. Dominyka įsteigė Persona Cognita – nišinę konsultacijų įmonę.

Gyvendami nuomonės formuotojų, socialinių tinklų ir neribotų galimybių būti matomiems laikais, mes visi galime kurti vertę sau ar savo atstovaujamai organizacijai pasitelkdami komunikaciją viešojoje erdvėje. Visgi tam reikia ne tik noro, bet ir žinių bei įgūdžių, kuriais mes, Persona Cognita komanda, dalijamės su pažangiomis organizacijomis. Šiandien didžiuojamės galėdami teigti, jog ne tik ugdome specialistus ir profesionalus, bet ir suteikiame jiems pasitikėjimo bei tikėjimo, kad kiekvienas gali kurti vertę aplinkiniams bei tapti žinomu.

Žodį žinomas vartojame known prasme, netapatindami su įžymus (famous). Mes nesiekiame padėti žmonėms tapti įžymiais. Mes siekiame padėti jiems tapti žinomais dėl savo kompetencijų, žinių, įgūdžių ir kitos organizacijai ar pasauliui kuriamos vertės.

MŪSŲ MISIJA

Įgalinti vadovus, verslininkus ir profesionalus dalintis savo žiniomis ir idėjomis, būti labiau matomiems ir stiprinti savo įvaizdį bendraminčių akyse.

MŪSŲ VIZIJA

Būti žingeidaus profesionalo gidu asmeninio prekės ženklo stiprinimo kelionėje.

Mūsų žinomas žmogus, mūsų Persona Cognita, yra:

Ambicingas

Jis yra sėkmingas ir supranta, kad stiprus asmeninis prekės ženklas yra to dalis.

Patikimas

Juo galima pasitikėti ir apie tai byloja ankstesnės patirtys.

Vizionieriškas

Galvodamas apie ateitį, jis pasitelkia savo išmintį ir vaizduotę.

Empatiškas

Jis geba suprasti kitų jausmus.

Mūsų komanda

Dr. Dominyka Venciūtė

Dr. Dominyka Venciūtė

Viena Lietuvoje labiausiai žinomų asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių, ISM Vadybos ir ekonomikos dėstytoja, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekių ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė.

Su rinkodara įvairiuose kontekstuose susidurianti 10 metų, o prieš kelerius pradėjusi nagrinėti asmeninių prekių ženklų ypatumus, šiandien dr. Dominyka Venciūtė konsultuoja rinkodaros ir komunikacijos klausimais, rengia darbuotojų įtraukimo programas mokymus įmonėms bei padeda asmeninius prekių ženklus vystyti įvairių sričių profesionalams.

Asmeninių prekių ženklų vystymo tema per pastaruosius dvejus metus skaitė pranešimus daugiau 4000 tūkst. žmonių 40-ies konferencijų, atvirų ir uždarų renginių metu.

Viktorija Juškelė

Viktorija Juškelė

Patirties rinkodaros bei pardavimų srityse per paskutinius penkerius metus Viktorija įgijo dirbdama startuolyje, švietimo bei svetingumo industrijose Lietuvoje ir užsienyje. Jai nuolatinis mokymasis – esminė vertybė, todėl verslo vadybos magitrantūros laipsnį įgijusi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, ji savo žinias toliau nuolatos gilina įvairiuose mokymuose, kursuose bei skaitydama poreikius atliepiančią literatūrą.

Viktorijai asmeninio prekės ženklo vystymas yra galimybė įvairiapusiškai atskleisti kompleksišką asmenybę, taip stiprinant ekspertiškumą organizacijos, tikslinės auditorijos ir plačiosios visuomenės akyse.

Dažniausiai Viktoriją aplinkiniai apibūdina kaip energingą, turinčią gilią empatiją, bendruomenišką bei komunikabilią asmenybę. Laisvu laiku Viktorija propaguoja aktyvią gyvenseną laiką leisdama padelio teniso kortuose bei keliaudama.